Vyživující ionizátor BN100

Ionizační čistič pleti, který pečuje

o Vaši pokožku ve čtyřech krocích

Čistí, odstraňuje vrásky, aktivuje a osvěžuje pokožku. BN100 se rychle stane součástí každé dámské kabelky. Tělo BN100 je vyrobeno z kvalitního materiálu v designu leštěného nerezu, speciální povrchová úprava eliminuje otisky prstů. Střed vlastního těla pak přetíná elegantní barevný pruh s kruhovou dotykovou plochou pro Váš prst. V horní části se pak nachází aktivní bod jež provádí vlastní ionizaci a výživu pokožky. Tato plocha je uzpůsobena designéry tak, aby mohla být využita jako malá lžíce pro nabírání a implementaci krému.

Jednodušší už to být nemůže

Díky svojí velikosti připomínající značkové kuličkové pero se rychle stane každodenním pomocníkem po celý den. Tento malý technologický zázrak masíruje

pokožku včetně citlivých částí kolem očí, úst a nosu. Provádí ionizaci pokožky pro udržení její skvělé kondice zabraňující stárnutí a zároveň lze díky unikátnímu zakončení hlavice ve tvaru malé lžíce nanášet krém.

 

Jednoduše uchopíte BN100 do jedné ruky a přiložíte k pokožce. Přístroj sám detekuje pokožku a automaticky se zapne, po oddálení se opět automaticky vypne. Jednodušší už to být nemůže. Soustřeďte se plně na práci s Vaší pokožkou a ne na ovládání pomůcek. Díky tomuto principu automatického zapínání a vypínání BN100 šetří vloženou AAA baterii a předchází tak i samovolnému zapínání v kabelce nebo kapse při přenášení.

 

BN100 zabezpečí pomocí ionizace pokožky její dokonalou výživu a pomůže Vám k udržení pleti ve stále báječné kondici, jako když Vám bylo 17.

redukce očních

kruhů a vrásek

ionizační

terapie

kompaktní

design

integrovaný

nanášeč krému

Souhrn vlastností:

  • výživa pokožky
  • ionizace pokožky
  • odstranění vrásek, kruhů pod očima, opuchlých očí
  • odstranění povyslosti obličejových částí
  • stimulace svalů po ošetření botoxem
  • odstranění dvojí brady
  • napájení z AAA baterie

Obsah balení:

1x BN100 (neobsahuje baterii AAA)

1x český a slovenský návod

Produkty BE-17 zakoupíte u vybraných prodejců

Produkty

Kontakty

Dovozce


ELKO TRADING, spol. s r.o.

K Terminálu 7, Brno 619 00

IČ: 60720743, DIČ: CZ60720743,

Spisová značka: Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 16494

 

© ELKO TRADING, spol. s r.o.